Wprowadzenie na rynek europejski aparatu INSTAX mini 11 Pastel Green


Wprowadzenie na rynek europejski aparatu INSTAX mini 11 Pastel Green
2022-10-27
Fujifilm Europe wprowadza na rynek europejski aparat natychmiastowy INSTAX mini 11 Pastel Green.

INSTAX mini 11 PASTEL GREEN - dostępny już teraz.

Przeczytaj również:

Fujifilm Europe wprowadza na rynek nowy wariant kolorystyczny aparatu INSTAX mini 11 - w kolorze Pastel Green (pastelowa zieleń). Nowy i intrygujący INSTAX mini 11 Pastel Green trafia do użytkowników w najsłodszym z kolorów - został opracowany z myślą o najnowszych trendach modowych.

Podobnie jak pozostałe aparaty w rodzinie INSTAX mini 11, również ta nowa wersja kolorystyczna została wyposażona w funkcję „automatycznej ekspozycji", w ramach której aparat, po wciśnięciu spustu migawki, automatycznie wykrywa poziom światła zastanego i optymalnie dobiera czas otwarcia migawki i siłę błysku lampy błyskowej zgodnie z warunkami oświetleniowymi. Funkcja pozwala użytkownikom na wykonywanie zdjęć, na których obiekt główny oraz tło są optymalnie naświetlone w różnorodnych sytuacjach zdjęciowych. Zarówno ujęcia wykonane w jasny słoneczny dzień w plenerze, jak również te zrobione w słabo oświetlonych wnętrzach w restauracji czy podczas imprezy będą udane, z możliwością uzyskania wysokiej jakości odbitek natychmiast po zwolnieniu migawki.

Kolejną funkcją aparatu INSTAX mini 11, sprawiającą, że wykonywanie zdjęć natychmiastowych staje się łatwe jak nigdy dotąd, jest tryb selfie, który jest idealny do wykonywania autoportretów i ujęć w zbliżeniu. Po uruchomieniu aparatu tryb selfie jest aktywowany po prostu poprzez pociągnięcie za frontową krawędź obiektywu. Aparat INSTAX mini 11 Pastel Green powinien trafić do sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 419 zł.Nadesłał:

FUJIFILM Poland Sp. z o.o.
http://www.fujifilm.com/pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl